Tábor levitov SK

Tábor pro jedinečné deti a s plnou verziou evanjelia

táborový kalendár

 • 10
  JÚN
  Kmeň Levitov
  Stretnutie táborových vedúcich
  09-17.00 hod BA, Bagarova 20
 • 01
  júl
  tábor Levitov
  1. TURNUS
  1. - 7. júla 2017
 • 08
  júl
  tábor Levitov
  2. TURNUS
  8. - 14. júla 2017
 • 15
  júl
  tábor Levitov
  3. TURNUS
  15. - 21. júla 2017
 
 

O autorovi:

Magdaléna

 

Program dňa  02.04.2017

 

Pokúsime sa tu opísať jeden deň na tábore.
????????????????????????????????????

Deti sú na tábore rozdelené do menších dievčenských a chlapčenských oddielov po približne 10 detí podľa veku. Každý ODDIEL má dvoch alebo troch vedúcich. Je pre nás dôležité, aby sa z oddielu stala dobrá partia.

Deň začíname raňajkami o 8 hodine a doobedie trávime hlavne vonku. Každý oddiel ide na LEVELY, kde spoločne prekonajú trasu v lese blízko areálu. Zvyšok doobedia patrí oddielovému času, ktorý každý vyplní po svojom hrami a inými aktivitami v areáli. Po obede majú deti ODDYCH na izbách.

DSC_0001bDSC_0216

Potom si každý môže vybrať  z viacerých WORKSHOPov podľa záujmu. Tradične si môžu vybrať spevácky, tanečný alebo výtvarný, na ktorých vyrábajú a učia  sa veci, ktoré potom zapájame do večerného programu. Okrem toho sa vždy striedajú rôzne workshopy, ktoré deti rozvíjajú. Medzi ne patrí šport, lukostreľba, zvieratkovský, 3D workshop, gymnastika  a iné.

DSC_0368_DSC0348
Večera začína už o 17 hodine a o 18tej v spoločenskej sále začína spoločné ZHROMAŽDENIE. Je to vrchol celého dňa plný tvorivosti a zážitkov, do ktorého sa môže zapojiť každý. Vidno tu výsledky workshopov, spolu súťažíme v netradičných disciplínach, spievame a chválime. Aj tento rok prežijeme nový biblický príbeh a tešíme sa na spoločné stretnutie s Kráľom.

????????????????????????????????????

Po programe deti dostávajú 2. večeru (t.j. presunutý olovrant. Strava je teda v tábore 5x denne s nepretržitým pitným režimom.)  Na izbách oddiel ešte zhodnotí a uzavrie deň a zaželá si dobrú noc. 

Nie je možné pridávať komentáre.