Tábor levitov SK

Tábor pro jedinečné deti a s plnou verziou evanjelia

táborový kalendár

 • Kmeň Levitov
  Stretnutie táborových vedúcich
  Bratislava, Bagarova 20
 • 01
  júl
  tábor Levitov
  1. TURNUS
  1. - 7. júla 2017
 • 08
  júl
  tábor Levitov
  2. TURNUS
  8. - 14. júla 2017
 • 15
  júl
  tábor Levitov
  3. TURNUS
  15. - 21. júla 2017
 
 

O autorovi:

Magdaléna

Kto chce kam, pomôžme mu tam!

 

Denný program  28.12.2016

program

Možno tábor Levitov ešte nepoznáte, preto sa vám pokúsime priblížiť jeden deň na tábore.
????????????????????????????????????

Deti sú na tábore rozdelené do menších dievčenských a chlapčenských oddielov po približne 10 detí podľa veku. Každý ODDIEL má dvoch alebo troch vedúcich. Je pre nás dôležité, aby sa z oddielu stala dobrá partia.

Deň začíname raňajkami o 8 hodine a doobedie trávime hlavne vonku. Každý oddiel ide na LEVELY, kde spoločne prekonávajú prekážkovú trasu v lese blízko areálu. Zvyšok doobedia patrí oddielovému času, ktorý každý vyplní po svojom hrami a inými aktivitami v areáli. Po obede majú deti ODDYCH na izbách.

DSC_0001bDSC_0216

Potom si každý môže vybrať  z viacerých WORKSHOPov podľa záujmu. Tradične si môžu vybrať spevácky, tanečný alebo výtvarný, na ktorých vyrábajú a učia  sa veci, ktoré potom zapájame do večerného programu. Okrem toho sa vždy striedajú rôzne workshopy, ktoré deti rozvíjajú. Medzi ne patrí šport, lukostreľba, zvieratkovský, 3D workshop, gymnastika  a iné.

DSC_0368_DSC0348
Večera začína už o 17 hodine a o 18tej v spoločenskej sále začína spoločné ZHROMAŽDENIE. Je to vrchol celého dňa plný tvorivosti a zážitkov, do ktorého sa môže zapojiť každý. Vidno tu výsledky workshopov, spolu súťažíme v netradičných disciplínach, spievame a chválime. Aj tento rok prežijeme nový biblický príbeh a tešíme sa na spoločné stretnutie s Kráľom.

????????????????????????????????????

Po programe deti dostávajú 2. večeru (t.j. presunutý olovrant). Strava je teda v tábore 5x denne s nepretržitým pitným režimom.

Na izbách oddiel ešte zhodnotí a uzavrie deň a zaželá si dobrú noc. V strede týždňa máme ŠPORTOVÝ DEŇ, keď si oddiely medzi sebou v netradičných hrách zmerajú sily a zmenou je aj výlet do okolia.

Nie je možné pridávať komentáre.