Tábor levitov SK

Tábor pro jedinečné deti a s plnou verziou evanjelia

táborový kalendár

 • Kmeň Levitov
  Stretnutie táborových vedúcich
  Bratislava, Bagarova 20
 • 01
  júl
  tábor Levitov
  1. TURNUS
  1. - 7. júla 2017
 • 08
  júl
  tábor Levitov
  2. TURNUS
  8. - 14. júla 2017
 • 15
  júl
  tábor Levitov
  3. TURNUS
  15. - 21. júla 2017
 
 

O autorovi:

Magdaléna

Kto chce kam, pomôžme mu tam!

 

tábor Levitov 2016  28.12.2016

TLVitajte v novom ročníku tábora Levitov. Možno ste už s nami zažili tie jedinečné dni … a možno ste o nich od niekoho počuli. Akokoľvek to už je – prijmite pozvanie do tábora tento rok. Prajeme sebe i Vám, aby tieto dni boli šťastné a požehnané. Urobíme pre to maximum.

Ranč v Kráľovej Lehote sa ukázal ako výborné miesto pre tábor. Prostredie, podmienky a aj ochotný personál nás veľmi potešili. Všetko skúmame a dobré podržíme.

UBYTOVANIE

Všetky deti ubytujeme v chatkách na posteli. Oddiel mládeže bude ubytovaný pod stanmi, zastrešenými veľkým hangárom. Minulý rok sme s tým experimentovali a verím, že ubytovanie pod stanom bude príjemné a atraktívne.

DSC01491

PRIHLASOVANIE

Otvárame tento rok 3 turnusy, takže budeme môcť prijať viac záujemcov. Na stránke v menu nájdete prihlášky, ktoré môžete vyplniť a odoslať. Prihlasovanie je od 1.apríla 2016. Po naplnení kapacity bude prihlasovanie ukončené. O všetkom bude informovať oznam.

DSC_0418DSC_0436

DOPRAVA

Turnus tábora sa otvára pre deti vždy od 15:00 hod. (Prosíme dodržujte tento čas. Je to aj pre dobro vašich detí, aby sme všetko pripravili.) Doprava je individuálna, z Bratislavy organizujeme spoločnú cestu vlakom. Viac v prihláškach.

Prajeme Vám pekné leto.

Nie je možné pridávať komentáre.